هر آنچه باید درباره ما بدانید

پیمانکاری گل محمدی در سال 1383 کار خود را در زمینه های گوناگون صنعتی با هدف تلاش در راه توسعه، عمران و آبادانی ایران عزیز آغاز نمود. در طی دوران فعالیت با استفاده از توانمندی های کارشناسان خود و با ارتباط مستمر با کارفرمایان مختلف و استفاده از دانش فنی روز توانسته است گام های بلندی را در عرصه های مختلف صنعتی بردارد و به ایفای نقشی سازنده در صنایع گوناگون به ویژه صنایع نیروگاهی و صنایع پالایشگاهی بپردازد.

این واحد صنعتی در حال حاضر به کوشش جمعی از مدیران و مهندسین با سابقه که تا قبل از این، تجربیات ارزنده و گرانقدری در روژه های صنعتی کششور اندوخته اند و با ایجاد تغییرات ساختاری در روند فعالیت شرکت در زمینه های ساخت، نصب و بهره برداری (PC) مربوط به :

فعال می باشد و با بهره گیری از کادر مدیریتی قوی اقدام بر انجام پروژه های صنعتی بصورت PC و MC (مدیریت پیمان) نموده است. در همین راستا علاوه بر اراءه خدمات PC نسبت به انجام فرایند خرید و مهندسی خرید کالاهای مذکور نیز با کارفرمایان مختلف همکاری می گردد. مدیران پیمانکاری گل محمدی در طول حیات کاری خویش ضمن بهره گیری از تکنولوژی روز همواره تلاش نموده اند که در عرصه ارائه خدمات فنی و مهندسی در رشته های فوق الذکر پویایی لازم را حفظ نمایند و همواره تلاش نموده اند تا جلب رضایت مشتریان را به عنوان بزرگترین دست آورد پروژه ملحوظ نمایند.